Opel Movano B 2.3 BiTurbo (136 bg) startstop modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Opel |
| Model | Movano |
| Nesil | Opel Movano B |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.3 BiTurbo (136 bg) start/stop |
| Üretim başlangıç yılı | 2010 yıl |
| Son üretim yılı | 2019 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 3 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 7.5-7.2 Lt/100 km
31.36 - 32.67 US mpg 37.66 - 39.23 UK mpg 13.33 - 13.89 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 6.9-6.5 Lt/100 km
34.09 - 36.19 US mpg 40.94 - 43.46 UK mpg 14.49 - 15.38 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 7.2-6.8 Lt/100 km
32.67 - 34.59 US mpg 39.23 - 41.54 UK mpg 13.89 - 14.71 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 188-177 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Motor | |
| Güç | 136 bg @ 3500 dev/dak |
| Litre başına güç | 59.2 bg/Lt |
| Tork | 340 Nm @ 1500-2500 dev/dak 250.77 lb.-ft. @ 1500-2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | M9T-702 |
| Motor hacmi | 2298 cm3 140.23 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Sıkıştırma oranı | 16:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | BiTurbo, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 8 Lt 8.45 US qt | 7.04 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 8000 Lt 282.52 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 17000 Lt 600.35 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 80 Lt 21.13 US gal | 17.6 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2500 Kg 5511.56 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5048 mm 198.74 in. |
| Genişlik | 2070 mm 81.5 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2470 mm 97.24 in. |
| Yükseklik | 2307-2500 mm 90.83 - 98.43 in. |
| Dingil Mesafesi | 3182 mm 125.28 in. |
| Ön tekerlek izi | 1750 mm 68.9 in. |
| Arka tekerlek izi | 1730 mm 68.11 in. |
| En az dönüş açısı | 12.00 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |