Peugeot 307 Station Wagon (facelift 2005) 1.6 (109 bg) Automatic modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Peugeot |
| Model | 307 |
| Nesil | Peugeot 307 Station Wagon (facelift 2005) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.6 (109 bg) Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 2005 yıl |
| Son üretim yılı | 2008 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 11.4 Lt/100 km
20.63 US mpg 24.78 UK mpg 8.77 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 6.3 Lt/100 km
37.34 US mpg 44.84 UK mpg 15.87 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 8.3 Lt/100 km
28.34 US mpg 34.03 UK mpg 12.05 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 194 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Emisyon Standardı | Euro 4 |
| Ağırlık/güç oranı | 13.5 Kg/bg, 74.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 10 Kg/Nm, 100.1 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 109 bg @ 5800 dev/dak |
| Litre başına güç | 68.7 bg/Lt |
| Tork | 147 Nm @ 4000 dev/dak 108.42 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | NFU TU5JP4 |
| Motor hacmi | 1587 cm3 96.84 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 78.5 mm 3.09 in. |
| Silindir içi vuruş | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 3.3 Lt 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| soğutma sıvısı | 6.7 Lt 7.08 US qt | 5.9 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1469 Kg 3238.59 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1980 Kg 4365.15 lbs. |
| Azami yük | 511 Kg 1126.56 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 520 Lt 18.36 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2211 Lt 78.08 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1200 Kg 2645.55 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 730 Kg 1609.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4428 mm 174.33 in. |
| Genişlik | 1762 mm 69.37 in. |
| Yükseklik | 1560-1580 mm 61.42 - 62.2 in. |
| Dingil Mesafesi | 2708 mm 106.61 in. |
| Ön tekerlek izi | 1505 mm 59.25 in. |
| Arka tekerlek izi | 1510 mm 59.45 in. |
| ön çıkıntı | 888 mm 34.96 in. |
| arka çıkıntı | 832 mm 32.76 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, otomatik şanzıman |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |