| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Peugeot |
| Model | 307 |
| Nesil | Peugeot 307 Station Wagon |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 HDi (90 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2002 yıl |
| Son üretim yılı | 2005 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 7.1 Lt/100 km
33.13 US mpg 39.79 UK mpg 14.08 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 4.5 Lt/100 km
52.27 US mpg 62.77 UK mpg 22.22 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 5.4 Lt/100 km
43.56 US mpg 52.31 UK mpg 18.52 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 143 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 13.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 13.7 saniye |
| Maksimum sürat | 174 km/saat 108.12 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 3 |
| Ağırlık/güç oranı | 15.4 Kg/bg, 64.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.8 Kg/Nm, 147.5 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 90 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 45.1 bg/Lt |
| Tork | 205 Nm @ 1900 dev/dak 151.2 lb.-ft. @ 1900 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | RHY DW10TD |
| Motor hacmi | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 88 mm 3.46 in. |
| Sıkıştırma oranı | 17.6:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | SOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.8 Lt 5.07 US qt | 4.22 UK qt |
| soğutma sıvısı | 8.3 Lt 8.77 US qt | 7.3 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1390 Kg 3064.43 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1984 Kg 4373.97 lbs. |
| Azami yük | 594 Kg 1309.55 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 340 Lt 12.01 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1540 Lt 54.38 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 730 Kg 1609.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4419 mm 173.98 in. |
| Genişlik | 1757 mm 69.17 in. |
| Yükseklik | 1534-1544 mm 60.39 - 60.79 in. |
| Dingil Mesafesi | 2708 mm 106.61 in. |
| Ön tekerlek izi | 1505 mm 59.25 in. |
| Arka tekerlek izi | 1510 mm 59.45 in. |
| ön çıkıntı | 878 mm 34.57 in. |
| arka çıkıntı | 833 mm 32.8 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 195/65 R15 |
| Jant Boyutu | 15 |