| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Peugeot |
| Model | 508 |
| Nesil | Peugeot 508 I (Phase II, 2014) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 HDi (200 bg) Hybrid 4x4 ETG6 |
| Üretim başlangıç yılı | 2014 yıl |
| Son üretim yılı | 2015 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | FHEV (Tam Hibrid) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 3.8 Lt/100 km
61.9 US mpg 74.34 UK mpg 26.32 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 3 Lt/100 km
78.4 US mpg 94.16 UK mpg 33.33 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 3.3 Lt/100 km
71.28 US mpg 85.6 UK mpg 30.3 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 85 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.6 saniye |
| Maksimum sürat | 210 km/saat 130.49 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 8.3 Kg/bg, 120.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.7 Kg/Nm, 271.1 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 1.1 kWh |
| Batarya voltajı | 200 V |
| Batarya teknolojisi | Nikel metal hidrit (NiMH) |
| Batarya konumu | Bagajın altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 1.2 km 0.75 mi |
| Maksimum hız (yalnızca elektrikli) | 85 km/saat 52.82 mph |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 37 bg @ 2000-7500 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 200 Nm @ 800-1290 dev/dak 147.51 lb.-ft. @ 800-1290 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 200 bg @ 3750 dev/dak |
| Sistem tork | 450 Nm @ 1750 dev/dak 331.9 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 163 bg |
| Litre başına güç | 81.6 bg/Lt |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | RHC DW10CTED4 |
| Motor hacmi | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 88 mm 3.46 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 5 Lt 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| soğutma sıvısı | 10 Lt 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1660 Kg 3659.67 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2325 Kg 5125.75 lbs. |
| Azami yük | 665 Kg 1466.07 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 800 Kg 1763.7 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4828 mm 190.08 in. |
| Genişlik | 1864 mm 73.39 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2068 mm 81.42 in. |
| Yükseklik | 1525 mm 60.04 in. |
| Dingil Mesafesi | 2817 mm 110.91 in. |
| Ön tekerlek izi | 1592 mm 62.68 in. |
| Arka tekerlek izi | 1564 mm 61.57 in. |
| ön çıkıntı | 992 mm 39.06 in. |
| arka çıkıntı | 1019 mm 40.12 in. |
| Yerden yükseklik | 184 mm 7.24 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir, elektrik motoru, tam elektrikli modda, sadece İYM'den veya karışık modda hareket imkanı ile aracın arka tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman ETG |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16 |
| Jant Boyutu | 16 |