Pininfarina H2 Speed (653 bg) Electric-Hydrogen modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Pininfarina |
| Model | H2 |
| Nesil | Pininfarina H2 Speed |
| Modifikasyonu (Motor) | (653 bg) Electric-Hydrogen |
| Üretim başlangıç yılı | 2018 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | FCEV (Yakıt Hücreli Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Coupe |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Hidrojen / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 3.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 3.4 saniye |
| Maksimum sürat | 300 km/saat 186.41 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 2.2 Kg/bg, 456.6 bg/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 653 bg @ 13000 dev/dak |
| Sistem gücü | 653 bg @ 13000 dev/dak |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1430 Kg 3152.61 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4730 mm 186.22 in. |
| Genişlik | 1956 mm 77.01 in. |
| Yükseklik | 1113 mm 43.82 in. |
| Dingil Mesafesi | 2968 mm 116.85 in. |
| ön çıkıntı | 987 mm 38.86 in. |
| arka çıkıntı | 775 mm 30.51 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Lastik boyutu | 30/68 R18; 31/71 R18 |
| Jant Boyutu | 12J x 18; 13J x 18 |