| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Renault |
| Model | Espace |
| Nesil | Renault Espace VI |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.2 E-TECH (199 bg) Full Hybrid 4Control Multi-Mode |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | FHEV (Tam Hibrid) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 3.8-4.5 Lt/100 km
61.9 - 52.27 US mpg 74.34 - 62.77 UK mpg 26.32 - 22.22 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 4.2 Lt/100 km
56 US mpg 67.26 UK mpg 23.81 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 4.2-4.4 Lt/100 km
56 - 53.46 US mpg 67.26 - 64.2 UK mpg 23.81 - 22.73 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ÇOK YÜKSEK (WLTP) | 5.6-5.8 Lt/100 km
42 - 40.55 US mpg 50.44 - 48.7 UK mpg 17.86 - 17.24 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 4.6-4.9 Lt/100 km
51.13 - 48 US mpg 61.41 - 57.65 UK mpg 21.74 - 20.41 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 105-110 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.8 saniye |
| Maksimum sürat | 174 km/saat 108.12 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d Full |
| Ağırlık/güç oranı | 8.4 Kg/bg, 119.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.2 Kg/Nm, 138.3 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 2 kWh |
| Batarya voltajı | 400 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altında, ön koltukların altında |
| Maksimum hız (yalnızca elektrikli) | 130 km/saat 80.78 mph |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 68 bg |
| Elektrikli motor torku | 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Sistem gücü | 199 bg |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 131 bg @ 5600 dev/dak |
| Litre başına güç | 109.3 bg/Lt |
| Tork | 230 Nm @ 1750 dev/dak 169.64 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 75.5 mm 2.97 in. |
| Silindir içi vuruş | 89.3 mm 3.52 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1663 Kg 3666.29 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2155 Kg 4750.96 lbs. |
| Azami yük | 492 Kg 1084.67 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 581-777 Lt 20.52 - 27.44 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1818 Lt 64.2 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 55 Lt 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1600 Kg 3527.4 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 85 Kg 187.39 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4722 mm 185.91 in. |
| Genişlik | 1843 mm 72.56 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2083 mm 82.01 in. |
| Yükseklik | 1645 mm 64.76 in. |
| Dingil Mesafesi | 2738 mm 107.8 in. |
| Ön tekerlek izi | 1590 mm 62.6 in. |
| Arka tekerlek izi | 1585 mm 62.4 in. |
| ön çıkıntı | 925 mm 36.42 in. |
| arka çıkıntı | 1059 mm 41.69 in. |
| Yerden yükseklik | 180 mm 7.09 in. |
| En az dönüş açısı | 10.4 m 34.12 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman Multi-Mode |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Elastik direk |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) 4 döner tekerlek (arka döner tekerlek) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/45 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |