| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Renault |
| Model | Kangoo |
| Nesil | Renault Kangoo Be Bop |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.6 16V (106 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2009 yıl |
| Son üretim yılı | 2010 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 3 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 10.6 Lt/100 km
22.19 US mpg 26.65 UK mpg 9.43 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 6.3 Lt/100 km
37.34 US mpg 44.84 UK mpg 15.87 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 7.9 Lt/100 km
29.77 US mpg 35.76 UK mpg 12.66 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 191 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 12.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 12.1 saniye |
| Maksimum sürat | 170 km/saat 105.63 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 4 |
| Ağırlık/güç oranı | 13.5 Kg/bg, 73.9 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 9.7 Kg/Nm, 103.1 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 106 bg @ 5750 dev/dak |
| Litre başına güç | 66.3 bg/Lt |
| Tork | 148 Nm @ 3750 dev/dak 109.16 lb.-ft. @ 3750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | K4M |
| Motor hacmi | 1598 cm3 97.52 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 79.5 mm 3.13 in. |
| Silindir içi vuruş | 80.5 mm 3.17 in. |
| Sıkıştırma oranı | 9.7:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.8 Lt 5.07 US qt | 4.22 UK qt |
| soğutma sıvısı | 5 Lt 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1435 Kg 3163.63 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1837 Kg 4049.89 lbs. |
| Azami yük | 402 Kg 886.26 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 214 Lt 7.56 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1462 Lt 51.63 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1050 Kg 2314.85 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 697 Kg 1536.62 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 3871 mm 152.4 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2133 mm 83.98 in. |
| Yükseklik | 1847 mm 72.72 in. |
| Dingil Mesafesi | 2313 mm 91.06 in. |
| Ön tekerlek izi | 1519 mm 59.8 in. |
| Arka tekerlek izi | 1533 mm 60.35 in. |
| ön çıkıntı | 826 mm 32.52 in. |
| arka çıkıntı | 732 mm 28.82 in. |
| Yerden yükseklik | 215 mm 8.46 in. |
| En az dönüş açısı | 9.6 m 31.5 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Lastik boyutu | 205/60 R16 |
| Jant Boyutu | 16 |