Suzuki Xbee 1.0i (99 bg) Mild Hybrid 4WD Automatic modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Suzuki |
| Model | Xbee |
| Nesil | Suzuki Xbee |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.0i (99 bg) Mild Hybrid 4WD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Aralık, 2017 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrid Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 4 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 6.7 Lt/100 km
35.11 US mpg 42.16 UK mpg 14.93 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 5.7 Lt/100 km
41.27 US mpg 49.56 UK mpg 17.54 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ağırlık/güç oranı | 10.1 Kg/bg, 99 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.7 Kg/Nm, 150 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 3 bg @ 1000 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 50 Nm @ 100 dev/dak 36.88 lb.-ft. @ 100 dev/dak |
| Elektrik motoru modeli/kodu | WA05A |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Sistem gücü | 99 bg @ 5500 dev/dak |
| Sistem tork | 150 Nm @ 1700-4000 dev/dak 110.63 lb.-ft. @ 1700-4000 dev/dak |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 99 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 99.4 bg/Lt |
| Tork | 150 Nm @ 1700-4000 dev/dak 110.63 lb.-ft. @ 1700-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | K10C |
| Motor hacmi | 996 cm3 60.78 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 73 mm 2.87 in. |
| Silindir içi vuruş | 79.4 mm 3.13 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC, VVT |
| Motor yağı kapasitesi | 2.9 Lt 3.06 US qt | 2.55 UK qt |
| soğutma sıvısı | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1000 Kg 2204.62 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 30 Lt 7.93 US gal | 6.6 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 3760 mm 148.03 in. |
| Genişlik | 1670 mm 65.75 in. |
| Yükseklik | 1705 mm 67.13 in. |
| Dingil Mesafesi | 2435 mm 95.87 in. |
| Ön tekerlek izi | 1460 mm 57.48 in. |
| Arka tekerlek izi | 1460 mm 57.48 in. |
| Yerden yükseklik | 180 mm 7.09 in. |
| En az dönüş açısı | 9.4 m 30.84 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, yalnızca karışık modda çalışma imkanı ile aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler hareket ettirilir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 175/60 R16 82H |
| Jant Boyutu | 16 |