SWM G01FF 1.5T (137 bg) DCT modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | SWM |
| Model | G01FF |
| Nesil | SWM G01FF |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T (137 bg) DCT |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 12.5 Lt/100 km
18.82 US mpg 22.6 UK mpg 8 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 7.8 Lt/100 km
30.16 US mpg 36.22 UK mpg 12.82 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 7.4 Lt/100 km
31.79 US mpg 38.17 UK mpg 13.51 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ÇOK YÜKSEK (WLTP) | 9.6 Lt/100 km
24.5 US mpg 29.43 UK mpg 10.42 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 8.9 Lt/100 km
26.43 US mpg 31.74 UK mpg 11.24 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 199 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6 E |
| Ağırlık/güç oranı | 11.5 Kg/bg, 87.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.3 Kg/Nm, 136.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 137 bg |
| Litre başına güç | 91.5 bg/Lt |
| Tork | 215 Nm 158.58 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | SWD15T |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1570 Kg 3461.26 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 789 Lt 27.86 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1725 Lt 60.92 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 52 Lt 13.74 US gal | 11.44 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4670 mm 183.86 in. |
| Genişlik | 1855 mm 73.03 in. |
| Yükseklik | 1740 mm 68.5 in. |
| Dingil Mesafesi | 2750 mm 108.27 in. |
| Ön tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman DCT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/60 R18 |
| Jant Boyutu | 18 |