Togg T10F 52.4 kWh (218 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Togg |
| Model | T10F |
| Nesil | Togg T10F |
| Modifikasyonu (Motor) | 52.4 kWh (218 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Fastback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.2 saniye |
| Maksimum sürat | 172 km/saat 106.88 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 8.8 Kg/bg, 113.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.5 Kg/Nm, 182 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 52.4 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 335 km 208.16 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 17.2 kWh/100 km 27.68 kWh/100 mi 122 MPGe 5.8 km/kWh 3.6 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 218 bg |
| Sistem tork | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1923 Kg 4239.49 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 505 Lt 17.83 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1350 Lt 47.67 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4830 mm 190.16 in. |
| Genişlik | 1881 mm 74.06 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2105 mm 82.87 in. |
| Yükseklik | 1551 mm 61.06 in. |
| Dingil Mesafesi | 2890 mm 113.78 in. |
| Ön tekerlek izi | 1600 mm 62.99 in. |
| Arka tekerlek izi | 1620 mm 63.78 in. |
| ön çıkıntı | 872 mm 34.33 in. |
| arka çıkıntı | 1068 mm 42.05 in. |
| Yerden yükseklik | 171 mm 6.73 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.24 |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/50 R19 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 18; 8J x 19 |