UAZ 31625 2.89 (102 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | UAZ |
| Model | 3162 |
| Nesil | UAZ 31625 |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.89 (102 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1999 yıl |
| Son üretim yılı | 2005 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Off-road araç |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 140 km/saat 86.99 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 19.8 Kg/bg, 50.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 9.6 Kg/Nm, 104.5 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 102 bg |
| Litre başına güç | 35.3 bg/Lt |
| Tork | 211 Nm @ 2800 dev/dak 155.63 lb.-ft. @ 2800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2890 cm3 176.36 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5.8 Lt 6.13 US qt | 5.1 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2020 Kg 4453.34 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2820 Kg 6217.04 lbs. |
| Azami yük | 800 Kg 1763.7 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 90 Lt 23.78 US gal | 19.8 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4630 mm 182.28 in. |
| Genişlik | 1828 mm 71.97 in. |
| Yükseklik | 1948 mm 76.69 in. |
| Dingil Mesafesi | 2760 mm 108.66 in. |
| Ön tekerlek izi | 1445 mm 56.89 in. |
| Arka tekerlek izi | 1445 mm 56.89 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Sürükleyici |
| Arka süspansiyon | Yay |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/75 R16 |
| Jant Boyutu | 16 |