Vauxhall Antara (facelift 2010) 2.2 CDTI (184 bg) 4x4 Automatic modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Vauxhall |
| Model | Antara |
| Nesil | Vauxhall Antara (facelift 2010) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.2 CDTI (184 bg) 4x4 Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Kasım, 2010 yıl |
| Son üretim yılı | Mart, 2015 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 10.3 Lt/100 km
22.84 US mpg 27.43 UK mpg 9.71 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 6.4 Lt/100 km
36.75 US mpg 44.14 UK mpg 15.63 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 7.8 Lt/100 km
30.16 US mpg 36.22 UK mpg 12.82 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 205 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.1 saniye |
| Maksimum sürat | 192 km/saat 119.3 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 9.8 Kg/bg, 101.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.5 Kg/Nm, 221 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 184 bg @ 3800 dev/dak |
| Litre başına güç | 82.5 bg/Lt |
| Tork | 400 Nm @ 2000 dev/dak 295.02 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | A22DMH |
| Motor hacmi | 2231 cm3 136.14 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 86 mm 3.39 in. |
| Silindir içi vuruş | 96 mm 3.78 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.3:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 5.4 Lt 5.71 US qt | 4.75 UK qt |
| soğutma sıvısı | 7.5 Lt 7.93 US qt | 6.6 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1810-1921 Kg 3990.37 - 4235.08 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2258-2370 Kg 4978.04 - 5224.96 lbs. |
| Azami yük | 448-449 Kg 987.67 - 989.88 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 420 Lt 14.83 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1420 Lt 50.15 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1700 Kg 3747.86 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4596 mm 180.94 in. |
| Genişlik | 1850 mm 72.83 in. |
| Yükseklik | 1717-1761 mm 67.6 - 69.33 in. |
| Dingil Mesafesi | 2707 mm 106.57 in. |
| Ön tekerlek izi | 1569 mm 61.77 in. |
| Arka tekerlek izi | 1576 mm 62.05 in. |
| Yerden yükseklik | 176 mm 6.93 in. |
| En az dönüş açısı | 12.25 m 40.19 ft. |
| Yaklaşım açısı | 20° |
| Kalkış açısı | 24° |
| rampa açısı | 18° |
| sığ derinliği | 450 mm 17.72 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Lastik boyutu | 235/50 R19 |
| Jant Boyutu | 19 |