| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Caddy |
| Nesil | Volkswagen Caddy Cargo V |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 TDI (122 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Kapı sayısı | 4-5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 5.9-6.1 Lt/100 km
39.87 - 38.56 US mpg 47.88 - 46.31 UK mpg 16.95 - 16.39 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 4.5-4.8 Lt/100 km
52.27 - 49 US mpg 62.77 - 58.85 UK mpg 22.22 - 20.83 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 4.1-4.4 Lt/100 km
57.37 - 53.46 US mpg 68.9 - 64.2 UK mpg 24.39 - 22.73 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ÇOK YÜKSEK (WLTP) | 5.2-5.5 Lt/100 km
45.23 - 42.77 US mpg 54.32 - 51.36 UK mpg 19.23 - 18.18 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 4.8-5.1 Lt/100 km
49 - 46.12 US mpg 58.85 - 55.39 UK mpg 20.83 - 19.61 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 126-133 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 5.9 Lt/100 km
39.87 US mpg 47.88 UK mpg 16.95 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 3.7 Lt/100 km
63.57 US mpg 76.35 UK mpg 27.03 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 4.5 Lt/100 km
52.27 US mpg 62.77 UK mpg 22.22 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC, WLTP eşdeğer) | 119 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.5 saniye |
| Maksimum sürat | 185 km/saat 114.95 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 12.1 Kg/bg, 82.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.6 Kg/Nm, 217.2 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 122 bg @ 2750-4250 dev/dak |
| Litre başına güç | 62 bg/Lt |
| Tork | 320 Nm @ 1600-2500 dev/dak 236.02 lb.-ft. @ 1600-2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | EA288 evo / DTRC |
| Motor hacmi | 1968 cm3 120.09 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 81 mm 3.19 in. |
| Silindir içi vuruş | 95.5 mm 3.76 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5.5 Lt 5.81 US qt | 4.84 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1473 Kg 3247.41 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2220 Kg 4894.26 lbs. |
| Azami yük | 747 Kg 1646.85 lbs. |
| Bagaj hacmi en fazla | 3100 Lt 109.48 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 50 Lt 13.21 US gal | 11 UK gal |
| AdBlue tankı | 15 Lt 3.96 US gal | 3.3 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 740 Kg 1631.42 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4500 mm 177.17 in. |
| Genişlik | 1855 mm 73.03 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2100 mm 82.68 in. |
| Yükseklik | 1853 mm 72.95 in. |
| Dingil Mesafesi | 2755 mm 108.46 in. |
| ön çıkıntı | 890 mm 35.04 in. |
| arka çıkıntı | 855 mm 33.66 in. |
| Yerden yükseklik | 160 mm 6.3 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.30 |
| En az dönüş açısı | 11.4 m 37.4 ft. |
| Yaklaşım açısı | 16.8° |
| Kalkış açısı | 18.7° |
| rampa açısı | 14° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Sürükleme, Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 312x25 mm |
| Arka frenler | Disk, 272x10 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16; 215/55 R17 |
| Jant Boyutu | 6.5J x 16; 6.5J x 17 |