| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Caddy |
| Nesil | Volkswagen Caddy IV |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.4 TSI (125 bg) DSG |
| Üretim başlangıç yılı | 2015 yıl |
| Son üretim yılı | 2018 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 5-7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 6.5-6.7 Lt/100 km
36.19 - 35.11 US mpg 43.46 - 42.16 UK mpg 15.38 - 14.93 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 5.1-5.2 Lt/100 km
46.12 - 45.23 US mpg 55.39 - 54.32 UK mpg 19.61 - 19.23 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 5.7-5.8 Lt/100 km
41.27 - 40.55 US mpg 49.56 - 48.7 UK mpg 17.54 - 17.24 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 130-133 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.9 saniye |
| Maksimum sürat | 183 km/saat 113.71 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Ağırlık/güç oranı | 10.7 Kg/bg, 93.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.1 Kg/Nm, 164.3 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 125 bg @ 5000-6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 89.6 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 1500-3500 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 1500-3500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | EA211 / CZCB |
| Motor hacmi | 1395 cm3 85.13 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 74.5 mm 2.93 in. |
| Silindir içi vuruş | 80 mm 3.15 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| soğutma sıvısı | 5.6 Lt 5.92 US qt | 4.93 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1339 Kg 2951.99 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2200 Kg 4850.17 lbs. |
| Azami yük | 861 Kg 1898.18 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 190 Lt 6.71 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 3030 Lt 107 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 55 Lt 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 700 Kg 1543.24 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4408 mm 173.54 in. |
| Genişlik | 1793 mm 70.59 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2079 mm 81.85 in. |
| Yükseklik | 1858 mm 73.15 in. |
| Dingil Mesafesi | 2682 mm 105.59 in. |
| ön çıkıntı | 879 mm 34.61 in. |
| arka çıkıntı | 847 mm 33.35 in. |
| Yerden yükseklik | 155 mm 6.1 in. |
| En az dönüş açısı | 11.1 m 36.42 ft. |
| Yaklaşım açısı | 15.7° |
| Kalkış açısı | 17.5° |
| rampa açısı | 13.5° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman DSG |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Enine sabitleyici, Yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 288x25 mm |
| Arka frenler | Disk, 272x10 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 195/65 R15; 205/55 R16 |
| Jant Boyutu | 6J x 15; 6J x 16 |