Volkswagen Passat Alltrack (B7) 2.0 TDI (140 bg) 4MOTION modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Passat |
| Nesil | Volkswagen Passat Alltrack (B7) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 TDI (140 bg) 4MOTION |
| Üretim başlangıç yılı | Ekim, 2010 yıl |
| Son üretim yılı | 2014 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kombi, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 7 Lt/100 km
33.6 US mpg 40.35 UK mpg 14.29 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 5 Lt/100 km
47.04 US mpg 56.5 UK mpg 20 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 5.7 Lt/100 km
41.27 US mpg 49.56 UK mpg 17.54 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.3 saniye |
| Maksimum sürat | 198 km/saat 123.03 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 12.2 Kg/bg, 82.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.3 Kg/Nm, 187.6 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 140 bg @ 4200 dev/dak |
| Litre başına güç | 71.1 bg/Lt |
| Tork | 320 Nm @ 1750-2500 dev/dak 236.02 lb.-ft. @ 1750-2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | CFFB |
| Motor hacmi | 1968 cm3 120.09 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1706 Kg 3761.09 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2280 Kg 5026.54 lbs. |
| Azami yük | 574 Kg 1265.45 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 588 Lt 20.77 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1716 Lt 60.6 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 68 Lt 17.96 US gal | 14.96 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4771 mm 187.83 in. |
| Genişlik | 1820 mm 71.65 in. |
| Yükseklik | 1550 mm 61.02 in. |
| Dingil Mesafesi | 2710 mm 106.69 in. |
| Ön tekerlek izi | 1549 mm 60.98 in. |
| Arka tekerlek izi | 1531 mm 60.28 in. |
| En az dönüş açısı | 11.4 m 37.4 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |