Volkswagen Passat Hatchback (B2 facelift 1985) 1.6 (72 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Passat |
| Nesil | Volkswagen Passat Hatchback (B2; facelift 1985) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.6 (72 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1985 yıl |
| Son üretim yılı | 1988 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 72 bg |
| Motor Modeli/Kodu | RL |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 3 Lt 3.17 US qt | 2.64 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 480 Lt 16.95 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1542 Lt 54.46 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4425 mm 174.21 in. |
| Genişlik | 1710 mm 67.32 in. |
| Yükseklik | 1385 mm 54.53 in. |
| Dingil Mesafesi | 2550 mm 100.39 in. |