Volkswagen Passat Variant (B2) 2.2 Syncro (120 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Passat |
| Nesil | Volkswagen Passat Variant (B2) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.2 Syncro (120 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1985 yıl |
| Son üretim yılı | 1988 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 120 bg |
| Motor Modeli/Kodu | JT |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 3 Lt 3.17 US qt | 2.64 UK qt |
| soğutma sıvısı | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 540 Lt 19.07 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1811 Lt 63.95 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 70 Lt 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4545 mm 178.94 in. |
| Genişlik | 1695 mm 66.73 in. |
| Dingil Mesafesi | 2555 mm 100.59 in. |