| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volvo |
| Model | XC40 |
| Nesil | Volvo XC40 (facelift 2022) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 B4 (197 bg) Mild Hybrid AWD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrid Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 9.6-10 Lt/100 km
24.5 - 23.52 US mpg 29.43 - 28.25 UK mpg 10.42 - 10 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 6.6-7.2 Lt/100 km
35.64 - 32.67 US mpg 42.8 - 39.23 UK mpg 15.15 - 13.89 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 6-6.6 Lt/100 km
39.2 - 35.64 US mpg 47.08 - 42.8 UK mpg 16.67 - 15.15 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ÇOK YÜKSEK (WLTP) | 7.1-7.9 Lt/100 km
33.13 - 29.77 US mpg 39.79 - 35.76 UK mpg 14.08 - 12.66 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 7-7.6 Lt/100 km
33.6 - 30.95 US mpg 40.35 - 37.17 UK mpg 14.29 - 13.16 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 158-173 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.6 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 111.85 mph |
| 100 km/saat - 0 | 36 m |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 14 bg |
| Elektrikli motor torku | 40 Nm 29.5 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 197 bg @ 4750-5250 dev/dak |
| Litre başına güç | 100.1 bg/Lt |
| Tork | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Maksimum motor hızı | 6000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | B420T5 |
| Motor hacmi | 1969 cm3 120.16 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 93.2 mm 3.67 in. |
| Sıkıştırma oranı | 12:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6.1 Lt 6.45 US qt | 5.37 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 452 Lt 15.96 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1328 Lt 46.9 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 54 Lt 14.27 US gal | 11.88 UK gal |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2100 Kg 4629.71 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4425 mm 174.21 in. |
| Genişlik | 1863 mm 73.35 in. |
| aynalar katlı genişlik | 1910 mm 75.2 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2034 mm 80.08 in. |
| Yükseklik | 1652 mm 65.04 in. |
| Dingil Mesafesi | 2702 mm 106.38 in. |
| Ön tekerlek izi | 1601 mm 63.03 in. |
| Arka tekerlek izi | 1626 mm 64.02 in. |
| ön çıkıntı | 855 mm 33.66 in. |
| arka çıkıntı | 868 mm 34.17 in. |
| Yerden yükseklik | 196 mm 7.72 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.340 |
| En az dönüş açısı | 11.8 m 38.71 ft. |
| Yaklaşım açısı | 20.3° |
| Kalkış açısı | 26.9° |
| rampa açısı | 20.3° |
| sığ derinliği | 450 mm 17.72 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, yalnızca karışık modda çalışma imkanı ile aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler hareket ettirilir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman DCT EVO |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 296-345x25-30 mm |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 280-340x12-20 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 16; 17; 18 |