| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | WEY |
| Model | Tank 300 |
| Nesil | WEY Tank 300 |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0T (227 bg) 4WD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2021 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 9.3 Lt/100 km
25.29 US mpg 30.37 UK mpg 10.75 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9.5 saniye |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Motor | |
| Güç | 227 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 115.4 bg/Lt |
| Tork | 387 Nm @ 1800-3600 dev/dak 285.44 lb.-ft. @ 1800-3600 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | E20CB |
| Motor hacmi | 1967 cm3 120.03 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.9 Lt 5.18 US qt | 4.31 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Yakıt deposu hacmi | 80 Lt 21.13 US gal | 17.6 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4760 mm 187.4 in. |
| Genişlik | 1930 mm 75.98 in. |
| Yükseklik | 1927 mm 75.87 in. |
| Dingil Mesafesi | 2750 mm 108.27 in. |
| Ön tekerlek izi | 1608 mm 63.31 in. |
| Arka tekerlek izi | 1608 mm 63.31 in. |
| Yerden yükseklik | 224 mm 8.82 in. |
| Yaklaşım açısı | 36.3° |
| Kalkış açısı | 37.2° |
| sığ derinliği | 900 mm 35.43 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM arka tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile ön tekerlekler tahrik edilir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 265/65 R17 |
| Jant Boyutu | 17 |