WEY VV5 2.0 Turbo (197 bg) AWD Automatic modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | WEY |
| Model | VV5 |
| Nesil | WEY VV5 |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 Turbo (197 bg) AWD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 2017 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 7.8 Lt/100 km
30.16 US mpg 36.22 UK mpg 12.82 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.9 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Motor | |
| Güç | 197 bg @ 5200-5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 100.2 bg/Lt |
| Tork | 355 Nm @ 2000-3200 dev/dak 261.83 lb.-ft. @ 2000-3200 dev/dak |
| Motor Modeli/Kodu | 4C20NT |
| Motor hacmi | 1967 cm3 120.03 cu. in. |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 4.9 Lt 5.18 US qt | 4.31 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Yakıt deposu hacmi | 57 Lt 15.06 US gal | 12.54 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4462 mm 175.67 in. |
| Genişlik | 1857 mm 73.11 in. |
| Yükseklik | 1638 mm 64.49 in. |
| Dingil Mesafesi | 2680 mm 105.51 in. |
| Yerden yükseklik | 170 mm 6.69 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/55 R19; 245/45 R20 |
| Jant Boyutu | 19; 20 |