| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | WEY |
| Model | VV7 |
| Nesil | WEY VV7 |
| Modifikasyonu (Motor) | S 2.0 Turbo (234 bg) AWD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 2017 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 8 Lt/100 km
29.4 US mpg 35.31 UK mpg 12.5 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9.8 saniye |
| Maksimum sürat | 205 km/saat 127.38 mph |
| Motor | |
| Güç | 234 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 119 bg/Lt |
| Tork | 360 Nm @ 2200-4000 dev/dak 265.52 lb.-ft. @ 2200-4000 dev/dak |
| Motor Modeli/Kodu | 4C20A |
| Motor hacmi | 1967 cm3 120.03 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 4.9 Lt 5.18 US qt | 4.31 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4765 mm 187.6 in. |
| Genişlik | 1931 mm 76.02 in. |
| Yükseklik | 1655 mm 65.16 in. |
| Dingil Mesafesi | 2950 mm 116.14 in. |
| Yerden yükseklik | 211 mm 8.31 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |