| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Xin Kai |
| Model | PICKUP X3 |
| Nesil | Xin Kai Pickup X3 |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.2 i (105 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2003 yıl |
| Son üretim yılı | 2017 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Pick-up |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 9 Lt/100 km
26.13 US mpg 31.39 UK mpg 11.11 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 15.6 Kg/bg, 64 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 8.6 Kg/Nm, 115.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 105 bg |
| Litre başına güç | 46.9 bg/Lt |
| Tork | 190 Nm @ 2400 dev/dak 140.14 lb.-ft. @ 2400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2237 cm3 136.51 cu. in. |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1640 Kg 3615.58 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2095 Kg 4618.68 lbs. |
| Azami yük | 455 Kg 1003.1 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5400 mm 212.6 in. |
| Genişlik | 1690 mm 66.54 in. |
| Yükseklik | 1615 mm 63.58 in. |
| Dingil Mesafesi | 3380 mm 133.07 in. |
| Ön tekerlek izi | 1490 mm 58.66 in. |
| Arka tekerlek izi | 1470 mm 57.87 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Coilover yaylı destek |
| Arka süspansiyon | Helezon yay |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Lastik boyutu | 225/75 R15 |
| Jant Boyutu | 15 |