Holden Suburban (8KL35) 5.7 i V8 1500 SL 4WD (255 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Holden |
| Model | Suburban |
| Nesil | Holden Suburban (8KL35) |
| Modifikasyonu (Motor) | 5.7 i V8 1500 SL 4WD (255 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1998 yıl |
| Son üretim yılı | 2001 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 9 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 18 Lt/100 km
13.07 US mpg 15.69 UK mpg 5.56 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Ağırlık/güç oranı | 9.1 Kg/bg, 109.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.1 Kg/Nm, 141.6 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 255 bg @ 4600 dev/dak |
| Litre başına güç | 44.5 bg/Lt |
| Tork | 330 Nm @ 2800 dev/dak 243.4 lb.-ft. @ 2800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 5735 cm3 349.97 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2331 Kg 5138.98 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 1345 Lt 47.5 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 4235 Lt 149.56 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 158 Lt 41.74 US gal | 34.76 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5588 mm 220 in. |
| Genişlik | 1956 mm 77.01 in. |
| Yükseklik | 1854 mm 72.99 in. |
| Dingil Mesafesi | 3340 mm 131.5 in. |
| Ön tekerlek izi | 1628 mm 64.09 in. |
| Arka tekerlek izi | 1628 mm 64.09 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yay |
| Arka süspansiyon | Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/75 R16 |