Holden Suburban (8KL35) 6.5 i V8 SLE (195 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Holden |
| Model | Suburban |
| Nesil | Holden Suburban (8KL35) |
| Modifikasyonu (Motor) | 6.5 i V8 SLE (195 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1999 yıl |
| Son üretim yılı | 2001 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 17 Lt/100 km
13.84 US mpg 16.62 UK mpg 5.88 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Ağırlık/güç oranı | 11.9 Kg/bg, 83.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.4 Kg/Nm, 184.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 195 bg @ 3400 dev/dak |
| Litre başına güç | 30.1 bg/Lt |
| Tork | 430 Nm @ 1800 dev/dak 317.15 lb.-ft. @ 1800 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | L56 |
| Motor hacmi | 6473 cm3 395.01 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Ön yanma odası enjeksiyonu |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6.6 Lt 6.97 US qt | 5.81 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2326 Kg 5127.95 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 1345 Lt 47.5 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 4235 Lt 149.56 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 158 Lt 41.74 US gal | 34.76 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5588 mm 220 in. |
| Genişlik | 1956 mm 77.01 in. |
| Yükseklik | 1880 mm 74.02 in. |
| Dingil Mesafesi | 3340 mm 131.5 in. |
| Ön tekerlek izi | 1615 mm 63.58 in. |
| Arka tekerlek izi | 1640 mm 64.57 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yay |
| Arka süspansiyon | Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon | Hidrolik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/75 R15 |