| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Honda |
| Model | CR-V |
| Nesil | Honda CR-V V |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.6 i-DTEC (160 bg) AWD |
| Üretim başlangıç yılı | 2017 yıl |
| Son üretim yılı | 2019 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 5.3 Lt/100 km
44.38 US mpg 53.3 UK mpg 18.87 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 4.7 Lt/100 km
50.05 US mpg 60.1 UK mpg 21.28 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 4.9 Lt/100 km
48 US mpg 57.65 UK mpg 20.41 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 129 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 9.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 9.6 saniye |
| Maksimum sürat | 202 km/saat 125.52 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Ağırlık/güç oranı | 10.6 Kg/bg, 94.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.9 Kg/Nm, 205.9 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 160 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 100.2 bg/Lt |
| Tork | 350 Nm @ 2000 dev/dak 258.15 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | N16A4 |
| Motor hacmi | 1597 cm3 97.45 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 76 mm 2.99 in. |
| Silindir içi vuruş | 88 mm 3.46 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | i-DTEC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.9 Lt 5.18 US qt | 4.31 UK qt |
| soğutma sıvısı | 5.65 Lt 5.97 US qt | 4.97 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1700 Kg 3747.86 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2170 Kg 4784.03 lbs. |
| Azami yük | 470 Kg 1036.17 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 1110 Lt 39.2 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2146 Lt 75.79 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 53 Lt 14 US gal | 11.66 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4587 mm 180.59 in. |
| Genişlik | 1854 mm 72.99 in. |
| Yükseklik | 1679 mm 66.1 in. |
| Dingil Mesafesi | 2659 mm 104.69 in. |
| Ön tekerlek izi | 1600 mm 62.99 in. |
| Arka tekerlek izi | 1618 mm 63.7 in. |
| Yerden yükseklik | 165 mm 6.5 in. |
| En az dönüş açısı | 11.4 m 37.4 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/65 R17; 225/60 R18 |
| Jant Boyutu | 17; 18 |