| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Ligier |
| Model | JS50 |
| Nesil | Ligier JS50 II |
| Modifikasyonu (Motor) | 0.5 Diesel (8 bg) CVT |
| Üretim başlangıç yılı | Ekim, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Dört tekerlekli bisiklet |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Kapı sayısı | 3 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 3 Lt/100 km
78.4 US mpg 94.16 UK mpg 33.33 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 78 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Maksimum sürat | 45 km/saat 27.96 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5+ |
| Motor | |
| Güç | 8 bg @ 2200 dev/dak |
| Litre başına güç | 16 bg/Lt |
| Tork | 27 Nm @ 2000-2700 dev/dak 19.91 lb.-ft. @ 2000-2700 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | REVO D+ |
| Motor hacmi | 500 cm3 30.51 cu. in. |
| Silindir Adedi | 1 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 319 Lt 11.27 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 17 Lt 4.49 US gal | 3.74 UK gal |
| AdBlue tankı | 5 Lt 1.32 US gal | 1.1 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 2972 mm 117.01 in. |
| Genişlik | 1499 mm 59.02 in. |
| Yükseklik | 1503 mm 59.17 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman CVT |
| Ön frenler | Disk, 220 mm |
| Arka frenler | Disk, 180 mm |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Lastik boyutu | 155/65 R14; 155/60 R15; 165/50 R16 |
| Jant Boyutu | 14; 15; 16 |