| Genel bilgi |
| Marka | Ligier |
|---|
| Model | JS50 |
|---|
| Nesil | Ligier JS50 II |
|---|
| Modifikasyonu (Motor) | 8.28 kWh (8 bg) Electric |
|---|
| Üretim başlangıç yılı | Ekim, 2024 yıl |
|---|
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
|---|
| Gövde tipi | Dört tekerlekli bisiklet |
|---|
| Koltuk Sayısı | 2 |
|---|
| Kapı sayısı | 3 |
|---|
| Performans |
|---|
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|
| Maksimum sürat | 45 km/saat
27.96 mph |
|---|
| Ağırlık/güç oranı | 47.9 Kg/bg, 20.9 bg/ton |
|---|
| Ağırlık/Tork oranı | 38.3 Kg/Nm, 26.1 Nm/ton |
|---|
| Elektrikli ve Hibrit |
|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 8.28 kWh |
|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
|---|
| Batarya konumu | Zemin altı |
|---|
| Elektrikle gidilebilen menzil | 123 km
76.43 mi |
|---|
| Elektrik motoru 1 | |
|---|
| Elektrikli motor gücü | 8 bg @ 5000 dev/dak |
|---|
| Elektrikli motor torku | 10 Nm @ 5000 dev/dak
7.38 lb.-ft. @ 5000 dev/dak |
|---|
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
|---|
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
|---|
| Sistem gücü | 8 bg @ 5000 dev/dak |
|---|
| Sistem tork | 10 Nm @ 5000 dev/dak
7.38 lb.-ft. @ 5000 dev/dak |
|---|
| Hacim ve ağırlıklar. |
|---|
| Ağırlık | 383 Kg
844.37 lbs. |
|---|
| Bagaj hacmi en az | 319 Lt
11.27 cu. ft. |
|---|
| Boyutlar |
|---|
| Uzunluk | 2972 mm
117.01 in. |
|---|
| Genişlik | 1499 mm
59.02 in. |
|---|
| Yükseklik | 1503 mm
59.17 in. |
|---|
| En az dönüş açısı | 8.7 m
28.54 ft. |
|---|
| Şanzıman, fren ve süspansiyon |
|---|
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|
| Çekiş | Önden çekiş |
|---|
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
|---|
| Ön frenler | Disk, 220 mm |
|---|
| Arka frenler | Disk, 180 mm |
|---|
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
|---|
| Lastik boyutu | 155/65 R14; 155/60 R15; 165/50 R16 |
|---|
| Jant Boyutu | 14; 15; 16 |