| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Skoda |
| Model | Superb |
| Nesil | Skoda Superb II |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 TDI CR (170 bg) DSG |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2008 yıl |
| Son üretim yılı | Mayıs ayı, 2013 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Liftback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC) | 7.6-7.8 Lt/100 km
30.9 - 30.2 US mpg 37.2 - 36.2 UK mpg 13.2 - 12.8 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC) | 5.1 Lt/100 km
46.1 US mpg 55.4 UK mpg 19.6 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 6-6.1 Lt/100 km
39.2 - 38.6 US mpg 47.1 - 46.3 UK mpg 16.7 - 16.4 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 157-159 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.8 saniye |
| Maksimum sürat | 220 km/saat 136.7 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 8.8 Kg/bg, 113.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.3 Kg/Nm, 233.8 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 170 bg @ 4200 dev/dak |
| Litre başına güç | 86.4 bg/Lt |
| Tork | 350 Nm @ 1750-2500 dev/dak 258.15 lb.-ft. @ 1750-2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | EA189 / CBBB |
| Motor hacmi | 1968 cm3 120.09 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 81 mm 3.19 in. |
| Silindir içi vuruş | 95.5 mm 3.76 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| soğutma sıvısı | 8.4 Lt 8.88 US qt | 7.39 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1497-1515 Kg 3300.32 - 3340 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2135 Kg 4706.87 lbs. |
| Azami yük | 620-638 Kg 1366.87 - 1406.55 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 595 Lt 21.01 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1700 Lt 60.03 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4838 mm 190.47 in. |
| Genişlik | 1817 mm 71.54 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2009 mm 79.09 in. |
| Yükseklik | 1462 mm 57.56 in. |
| Dingil Mesafesi | 2761 mm 108.7 in. |
| Ön tekerlek izi | 1545 mm 60.83 in. |
| Arka tekerlek izi | 1518 mm 59.76 in. |
| ön çıkıntı | 964 mm 37.95 in. |
| arka çıkıntı | 1113 mm 43.82 in. |
| Yerden yükseklik | 139 mm 5.47 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.30 |
| En az dönüş açısı | 11.5 m 37.73 ft. |
| Yaklaşım açısı | 14.5° |
| Kalkış açısı | 12° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman DSG |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/55 R16; 225/45 R17; 225/40 R18 |
| Jant Boyutu | 7J x 16; 7.5J x 17; 7.5J x 18 |