Toyota Hilux Pick Up 2.0 i (88 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Model | Hilux |
| Nesil | Toyota Hilux Pick Up |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 i (88 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1991 yıl |
| Son üretim yılı | 1995 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Pick-up |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 88 bg @ 4800 dev/dak |
| Litre başına güç | 44 bg/Lt |
| Tork | 155 Nm @ 3400 dev/dak 114.32 lb.-ft. @ 3400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | 3Y-E |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 86 mm 3.39 in. |
| Silindir içi vuruş | 86 mm 3.39 in. |
| Sıkıştırma oranı | 8:1 |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4435 mm 174.61 in. |
| Genişlik | 1690 mm 66.54 in. |
| Yükseklik | 1750 mm 68.9 in. |
| Dingil Mesafesi | 2650 mm 104.33 in. |
| Ön tekerlek izi | 1430 mm 56.3 in. |
| Arka tekerlek izi | 1410 mm 55.51 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |