Toyota Hilux Pick Up 3.0 D (91 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Model | Hilux |
| Nesil | Toyota Hilux Pick Up |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.0 D (91 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1997 yıl |
| Son üretim yılı | 2004 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Pick-up |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Motor | |
| Güç | 91 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 30.6 bg/Lt |
| Tork | 191 Nm @ 2400 dev/dak 140.87 lb.-ft. @ 2400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | 5L |
| Motor hacmi | 2975 cm3 181.55 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Sıkıştırma oranı | 22:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Ön yanma odası enjeksiyonu |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5.8 Lt 6.13 US qt | 5.1 UK qt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4690 mm 184.65 in. |
| Genişlik | 1690 mm 66.54 in. |
| Yükseklik | 1650 mm 64.96 in. |
| Dingil Mesafesi | 2850 mm 112.2 in. |
| Ön tekerlek izi | 1410 mm 55.51 in. |
| Arka tekerlek izi | 1420 mm 55.91 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |