Vauxhall Mokka II 1.2 Turbo (102 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Vauxhall |
| Model | Mokka |
| Nesil | Vauxhall Mokka II |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.2 Turbo (102 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 5.5-5.7 Lt/100 km
42.77 - 41.27 US mpg 51.36 - 49.56 UK mpg 18.18 - 17.54 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 124-128 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 10.6 saniye |
| Maksimum sürat | 187 km/saat 116.2 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Motor | |
| Güç | 102 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 85.1 bg/Lt |
| Tork | 205 Nm @ 1750 dev/dak 151.2 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | F12XHL |
| Motor hacmi | 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.5 Lt 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Maksimum ağırlık | 1700 Kg 3747.86 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 350 Lt 12.36 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1105 Lt 39.02 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 44 Lt 11.62 US gal | 9.68 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1200 Kg 2645.55 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 620 Kg 1366.87 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4151 mm 163.43 in. |
| Genişlik | 1791 mm 70.51 in. |
| Yükseklik | 1531 mm 60.28 in. |
| Dingil Mesafesi | 2561 mm 100.83 in. |
| ön çıkıntı | 712 mm 28.03 in. |
| arka çıkıntı | 881 mm 34.69 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 283 mm |
| Arka frenler | Kampana, 249 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/65 R16 |
| Jant Boyutu | 16 |