Vauxhall Mokka II 1.5 Turbo D (110 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Vauxhall |
| Model | Mokka |
| Nesil | Vauxhall Mokka II |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5 Turbo D (110 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2020 yıl |
| Son üretim yılı | Ağustos, 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 4.3-4.5 Lt/100 km
54.7 - 52.27 US mpg 65.69 - 62.77 UK mpg 23.26 - 22.22 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 114-117 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 10.8 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Motor | |
| Güç | 110 bg @ 3500 dev/dak |
| Litre başına güç | 73.4 bg/Lt |
| Tork | 250 Nm @ 1750 dev/dak 184.39 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | F15DT |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC, VVT |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Maksimum ağırlık | 1750 Kg 3858.09 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 350 Lt 12.36 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1105 Lt 39.02 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 41 Lt 10.83 US gal | 9.02 UK gal |
| AdBlue tankı | 15 Lt 3.96 US gal | 3.3 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1200 Kg 2645.55 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 640 Kg 1410.96 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4151 mm 163.43 in. |
| Genişlik | 1791 mm 70.51 in. |
| Yükseklik | 1531 mm 60.28 in. |
| Dingil Mesafesi | 2561 mm 100.83 in. |
| ön çıkıntı | 712 mm 28.03 in. |
| arka çıkıntı | 881 mm 34.69 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 283 mm |
| Arka frenler | Kampana, 249 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/65 R16; 215/60 R17; 215/55 R18 |
| Jant Boyutu | 16; 17; 18 |