| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Nissan |
| Model | Note |
| Nesil | Nissan Note I (E11, facelift 2010) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.4 (88 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2010 yıl |
| Son üretim yılı | 2012 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 7.3 Lt/100 km
32.22 US mpg 38.7 UK mpg 13.7 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 5.1 Lt/100 km
46.12 US mpg 55.39 UK mpg 19.61 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 5.9 Lt/100 km
39.87 US mpg 47.88 UK mpg 16.95 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 13.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 13.4 saniye |
| Maksimum sürat | 163 km/saat 101.28 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 12.4 Kg/bg, 80.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 8.5 Kg/Nm, 117.2 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 88 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 63.5 bg/Lt |
| Tork | 128 Nm @ 3200 dev/dak 94.41 lb.-ft. @ 3200 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | CR14DE |
| Motor hacmi | 1386 cm3 84.58 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 3.4 Lt 3.59 US qt | 2.99 UK qt |
| soğutma sıvısı | 4.9 Lt 5.18 US qt | 4.31 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1092 Kg 2407.45 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1546 Kg 3408.35 lbs. |
| Azami yük | 454 Kg 1000.9 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 280 Lt 9.89 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 437 Lt 15.43 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 46 Lt 12.15 US gal | 10.12 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4100 mm 161.42 in. |
| Genişlik | 1690 mm 66.54 in. |
| Yükseklik | 1550 mm 61.02 in. |
| Dingil Mesafesi | 2600 mm 102.36 in. |
| En az dönüş açısı | 11 m 36.09 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 175/65 R15; 185/65 R15; 185/55 R16 |
| Jant Boyutu | 15; 16 |