| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Nissan |
| Model | Note |
| Nesil | Nissan Note I (E11, facelift 2010) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.6 (110 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2010 yıl |
| Son üretim yılı | 2012 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 8.5 Lt/100 km
27.67 US mpg 33.23 UK mpg 11.76 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 5.5 Lt/100 km
42.77 US mpg 51.36 UK mpg 18.18 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 6.6 Lt/100 km
35.64 US mpg 42.8 UK mpg 15.15 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.7 saniye |
| Maksimum sürat | 183 km/saat 113.71 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 10.1 Kg/bg, 99.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.2 Kg/Nm, 138.2 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 110 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 68.8 bg/Lt |
| Tork | 153 Nm @ 4400 dev/dak 112.85 lb.-ft. @ 4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | HR16DE |
| Motor hacmi | 1598 cm3 97.52 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.6 Lt 4.86 US qt | 4.05 UK qt |
| soğutma sıvısı | 5.6 Lt 5.92 US qt | 4.93 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1107 Kg 2440.52 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1560 Kg 3439.21 lbs. |
| Azami yük | 453 Kg 998.69 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 280 Lt 9.89 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 437 Lt 15.43 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 46 Lt 12.15 US gal | 10.12 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4100 mm 161.42 in. |
| Genişlik | 1690 mm 66.54 in. |
| Yükseklik | 1550 mm 61.02 in. |
| Dingil Mesafesi | 2600 mm 102.36 in. |
| En az dönüş açısı | 11 m 36.09 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 175/65 R15; 185/65 R15; 185/55 R16 |
| Jant Boyutu | 15; 16 |