| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Nissan |
| Model | Note |
| Nesil | Nissan Note I (E11, facelift 2010) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5 dCi (90 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2010 yıl |
| Son üretim yılı | 2012 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 5 Lt/100 km
47.04 US mpg 56.5 UK mpg 20 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 3.7 Lt/100 km
63.57 US mpg 76.35 UK mpg 27.03 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 4.2 Lt/100 km
56 US mpg 67.26 UK mpg 23.81 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 12.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 12.8 saniye |
| Maksimum sürat | 168 km/saat 104.39 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 13.1 Kg/bg, 76.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.9 Kg/Nm, 169.5 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 90 bg @ 4000 dev/dak |
| Litre başına güç | 61.6 bg/Lt |
| Tork | 200 Nm @ 1750 dev/dak 147.51 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | K9K 276, K9K 400 |
| Motor hacmi | 1461 cm3 89.16 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 4.4 Lt 4.65 US qt | 3.87 UK qt |
| soğutma sıvısı | 6.7 Lt 7.08 US qt | 5.9 UK qt |
| Motor sistemleri | Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1180 Kg 2601.45 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 1615 Kg 3560.47 lbs. |
| Azami yük | 435 Kg 959.01 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 280 Lt 9.89 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 437 Lt 15.43 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 46 Lt 12.15 US gal | 10.12 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4100 mm 161.42 in. |
| Genişlik | 1690 mm 66.54 in. |
| Yükseklik | 1550 mm 61.02 in. |
| Dingil Mesafesi | 2600 mm 102.36 in. |
| En az dönüş açısı | 11 m 36.09 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 175/65 R15; 185/65 R15; 185/55 R16 |
| Jant Boyutu | 15; 16 |