Toyota Hilux Surf 2.7 i (163 bg) modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Model | Hilux |
| Nesil | Toyota Hilux Surf |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.7 i (163 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1996 yıl |
| Son üretim yılı | 2002 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Pick-up |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 163 bg |
| Motor Modeli/Kodu | 3RZ-FE |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4.7 Lt 4.97 US qt | 4.14 UK qt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4770 mm 187.8 in. |
| Genişlik | 1875 mm 73.82 in. |
| Yükseklik | 1790 mm 70.47 in. |
| Dingil Mesafesi | 2790 mm 109.84 in. |
| Ön tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |